דירת סטודיו, 31.3 מ״ר, קומה 26 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,538,110מספר
2614קומה
26מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$60,096מחיר / מ״ר
$1,920שטח כולל
31.3 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $12,019 | $1,202 | עד 40 חודשים |
| 15% - $9,014 | $1,135 | עד 45 חודשים |