דירת סטודיו, 35.9 מ״ר, קומה 24 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,538,054מספר
2418קומה
24מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$68,210מחיר / מ״ר
$1,900שטח כולל
35.9 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $13,642 | $1,364 | עד 40 חודשים |
| 15% - $10,232 | $1,288 | עד 45 חודשים |