דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר, קומה 22 בRamada Residences
בטומי, חימשיאשווילי, 10, Pirosmani

על הדירה
מק״ט
13,550,372מספר
2201קומה
22מספר חדרים
דירת שני חדרים
מחיר
$254,052מחיר / מ״ר
$3,351שטח כולל
75.8 מ״ר
מחיר למ״ר
$3,175סיווג
premiumקומות
45מעלית
כן
מספר מעליות
4מרחק מהים
356 מ׳רובע
חימשיאשווילי
מפה
דירות דומות
דירת חדר אחד, 78.3 מ״ר
Lech and Maria Kaczynski Street, 8
213 מתוך 13
$225,864
מ־ $2,885
מ״ר