2-bedroom apartment, 65.4 m², 10 floor in "Black Sea Residence"
Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
About apartment
Article
13,545,768Numeration
10-1Floor
10Roominess
2-roomPrice
$77,257.9
Price / m²
$1,180.8Total area
65.4 m²Balcony area
13.1 m²Bathrooms
1
About project
“Black Sea Residence”

Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
65 apt.
Studios
$39,1992-room apartments
$52,857
3-room apartments
$74,121Cost per m²
$934
Map
Price dynamics