דירת חדר אחד, 99.2 מ״ר, קומה 14 בQueen's residence
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,538,424מספר
2קומה
14מספר חדרים
דירת חדר אחד
מחיר
$172,642.8מחיר / מ״ר
$1,740שטח כולל
99.2 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
16מעלית
כן
מספר מעליות
1מרחק מהים
690 מ׳רובע
נמל תעופה