Studio, 36.6 m², 9 floor in "Black Sea Residence"
Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
About apartment
Article
13,545,801Numeration
9-4Floor
9Roominess
StudioPrice
$45,977.8
Price / m²
$1,256.2Total area
36.6 m²Balcony area
6 m²Bathrooms
1
About project
“Black Sea Residence”

Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
65 apt.
Studios
$39,1992-room apartments
$52,857
3-room apartments
$74,121Cost per m²
$934
Map
Price dynamics