3-bedroom apartment, 65.2 m², 7 floor in "Black Sea Residence"
Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
About apartment
Article
13,545,803Numeration
7-9Floor
7Roominess
3-roomPrice
$79,597
Price / m²
$1,221Total area
65.2 m²Balcony area
13.8 m²Bathrooms
1
About project
“Black Sea Residence”

Georgia, Batumi, 3 Saint Andria Pirvetsodebuli VI Dead-end
65 apt.
Studios
$39,1992-room apartments
$52,857
3-room apartments
$74,121Cost per m²
$934