קנה דירה באזור מחינדז’אורי בבאטומי

703 הצעות במפה
    • 50 מ' לים
    דירת שני חדרים, 50.7 מ״ר
    דירת שני חדרים, 50.7 מ״ר
    8 מתוך 12
    $70,980
    $1,400 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    9 מתוך 12
    $76,500
    $1,500 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שני חדרים, 56.8 מ״ר
    דירת שני חדרים, 56.8 מ״ר
    16 מתוך 19
    הדירה ממוקמת בפרויקט המציע איזון מושלם בין פרטיות לנגישות תחבורתית איכותית. למרות אופיו המבודד של המיקום במחינג'אורי, ניתן להגיע לאזור העסקים המרכזי של בטומי תוך חמש עשרה דקות בלבד דרך הכביש המהיר E70. רשתות סופרמרקטים, בתי מרקחת, מסעדות ותחנת הרכבת מצוואנה קונצחי פועלים ביציבות בקרבה המיידית. סביבה כזו הופכת את המגורים כאן לנוחים ככל האפשר, ומבטלת את הצורך בנסיעות תכופות לעיר. התכנון בשטח של 56.8 מ"ר הכולל חדר שינה ייעודי יוצר חלל מן המניין לחיים נוחים. פורמט זה מאפשר הפרדה בין אזור האורחים והאזור הפרטי, מה שמוערך במיוחד במהלך שהיות ארוכות באזור מחינג'אורי הנקי אקולוגית. מגורים בקומה ה-16 מדגישים את מעמד הפרימיום של הנדל"ן. הנופים הפתוחים ושפע האוויר בשילוב עם מעקות הזכוכית של המרפסות יוצרים אווירה ייחודית של בית מגורים במחלקת עסקים, שאינה נגישה במפלסים התחתונים של הבניין. ערך הנכס בשווי $85,200 נתמך על ידי נוכחותה של תשתית אוטונומית במחלקת עסקים. גישה לחניה תת קרקעית, טריטוריה שמורה ושירותי חברת ניהול הופכת עמדה פיננסית זו למוצדקת לחלוטין בשוק בטומי. המיקום בסמוך לגן הבוטני ומעמד מחלקת העסקים הופכים את הדירה לבסיס אמין לשימור הון ארוך טווח. תוכלו לגלות את התצורה המדויקת ואת מצב הבנייה הנוכחי במהלך התייעצות אינפורמטיבית אישית.
    $85,200
    $1,500 למ״ר
    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שלושה חדרים, 47.9 מ״ר
    דירת שלושה חדרים, 47.9 מ״ר
    11 מתוך 12
    $81,430
    $1,700 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
  • קבל ייעוץ חינם

    כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

    קבל ייעוץ חינם
    • 50 מ' לים
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    10 מתוך 12
    $81,600
    $1,600 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שלושה חדרים, 63.4 מ״ר
    דירת שלושה חדרים, 63.4 מ״ר
    11 מתוך 12
    $107,780
    $1,700 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שלושה חדרים, 88.2 מ״ר
    דירת שלושה חדרים, 88.2 מ״ר
    9 מתוך 12
    $141,120
    $1,600 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
    • 50 מ' לים
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    דירת שני חדרים, 51 מ״ר
    11 מתוך 12
    $93,840
    $1,840 למ״ר

    תשלום ראשוני החל מ־ 30%

    הועתק!
פרויקטים פופולריים
  • 50 מ' לים
Ambassadori Island

Ambassadori Island

מ־ $114,363

תמרי
  • 350 מ' לים
Wyndham Grand Family Club

Wyndham Grand Family Club

מ־ $142,141

גוניו-קוואריאטי
Wyndham Grand Aqua

Wyndham Grand Aqua

מ־ $56,160

גוניו-קוואריאטי
  • תשלומים 36 'חוד
Stay & Rent

Stay & Rent

מ־ $58,956

נמל תעופה
  • 50 מ' לים
Dreamland Oasis

Dreamland Oasis

מ־ $95,638

  • תשלומים 36 'חוד
SUMMER 365

SUMMER 365

מ־ $55,626

נמל תעופה
Lux Tower

Lux Tower

מ־ $63,167

בגרטיוני
  • תשלומים 48 'חוד
  • 50 מ' לים
Alliance Centropolis

Alliance Centropolis

מ־ $103,664

רוסטבלי
  • תשלומים 12 'חוד
  • 50 מ' לים
Kolos

Kolos

מ־ $45,562

מחינדז’אורי
  • תשלומים 15 'חוד
  • 150 מ' לים
Horizons Deluxe

Horizons Deluxe

מ־ $80,025

נמל תעופה
  • 20 מ' לים
Batumi View

Batumi View

מ־ $81,792

נמל תעופה
SportCity

SportCity

מ־ $44,225

נמל תעופה
קבל ייעוץ חינם

כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

קבל ייעוץ חינם