קנה דירה באזור שדה התעופה בבאטומי

3650 הצעות במפה
    • סטודיו, 30.8 מ״ר
      סטודיו, 30.8 מ״ר
      9 מתוך 35
      $41,272
      $1,340 למ״ר
      תשלומים עד 40 חודשים

      תשלום ראשוני החל מ־ 20%

      הועתק!
      • סטודיו, 31.3 מ״ר
        סטודיו, 31.3 מ״ר
        26 מתוך 35
        $52,584
        $1,680 למ״ר
        תשלומים עד 40 חודשים

        תשלום ראשוני החל מ־ 20%

        הועתק!
        • דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
          דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
          27 מתוך 35
          $90,016
          $1,940 למ״ר
          תשלומים עד 40 חודשים

          תשלום ראשוני החל מ־ 20%

          הועתק!
          • סטודיו, 36.2 מ״ר
            סטודיו, 36.2 מ״ר
            27 מתוך 35
            $71,676
            $1,980 למ״ר
            תשלומים עד 40 חודשים

            תשלום ראשוני החל מ־ 20%

            הועתק!
          • קבל ייעוץ חינם

            כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

            קבל ייעוץ חינם
            • סטודיו, 30.9 מ״ר
              סטודיו, 30.9 מ״ר
              27 מתוך 35
              $61,182
              $1,980 למ״ר
              תשלומים עד 40 חודשים

              תשלום ראשוני החל מ־ 20%

              הועתק!
              • דירת חדר אחד, 55.4 מ״ר
                דירת חדר אחד, 55.4 מ״ר
                21 מתוך 35
                $102,490
                $1,850 למ״ר
                תשלומים עד 40 חודשים

                תשלום ראשוני החל מ־ 20%

                הועתק!
                • דירת חדר אחד, 59.1 מ״ר
                  דירת חדר אחד, 59.1 מ״ר
                  14
                  חצר
                  הדירה ב-Status House מציעה פתרון מגורים חכם המשלב מיקום יוקרתי עם יעילות תפקודית. בזכות התשתית הפנימית של המתחם, הדיירים נהנים מחניון תת-קרקעי רחב ידיים, דבר המהווה יתרון אדיר באזור רחוב חימשיאשווילי שבו החניה ברחוב מוגבלת. מעליות המשא והנוסעים המהירות מבטיחות תנועה חופשית ונוחה בתוך הבניין בכל שעות היממה. שטחי המסחר בקומות הקרקע מוסיפים רובד של נוחות, ומאפשרים גישה למוצרים ושירותים בסיסיים במרחק לחיצה על כפתור המעלית. כל אלו הופכים את הנכס לאטרקטיבי במיוחד עבור שוכרים איכותיים לטווח ארוך המחפשים את השילוב המנצח בין יוקרה לפרקטיקה יומיומית. המטרז' הבינוני של 59.06 מ"ר נחשב לנכס אסטרטגי במרכז באטומי, שכן הוא עונה על ביקוש רחב מצד קהלי יעד מגוונים. בין אם למגורי משפחה קטנה ובין אם להשכרה יוקרתית, השטח הזה מבטיח נוחות ללא פשרות. ב-Status House, דירות בגודל כזה נהנות מיתרון משמעותי בשוק המשני, שכן הן מציעות ערך מוסף של מרחב במיקום שבו רוב ההיצע הוא של דירות סטודיו קטנות. מיקום הדירה בקומה 14 מספק רמת פרטיות מוגברת ותחושת מרחב פתוח. גובה זה מאפשר לאור טבעי למלא את הדירה לאורך כל שעות היום וליהנות מהרוח הימית המרעננת של באטומי. בקומה בינונית כזו, ניתן להעריך במלואם את איכות חומרי הגמר של החזית והזיגוג הפנורמי, המעניקים חוויית מגורים יוקרתית המנותקת מהמולת התיירות שעל הקרקע. העלות של $70,872 עבור הנכס נגזרת בראש ובראשונה מהמיקום הייחודי ברחוב שריף חימשיאשווילי. הקרבה לבולבאר הישן והמחסור במגרשים פנויים לבנייה בקו ראשון מבטיחים כי ערך הדירה ימשיך לעלות בהתמדה. זוהי השקעה בקרקע ובמיקום שאין להם תחליף במרכז באטומי, מה שהופך את המחיר הנוכחי להזדמנות אסטרטגית לשימור והגדלת הון בטווח הארוך. עבור משפחות ומומחים המבצעים רילוקיישן, המתחם מציע את כל התנאים הדרושים לחיים נוחים — מקרבה לפארק ה-6 במאי ועד לתשתיות עירוניות מלאות במרחק הליכה. הדירה המוצעת משלבת מרחב מגורים מודרני עם בטיחות ואבטחה 24/7, בבניין המייצג את פסגת איכות הבנייה בבאטומי. זוהי הזדמנות ליהנות מהמיטב שיש לעיר להציע, בתוך סביבה יוקרתית ומטופחת.
                  $70,872
                  $1,200 למ״ר
                  הועתק!
                  • דירת חדר אחד, 59.1 מ״ר
                    דירת חדר אחד, 59.1 מ״ר
                    14
                    חצר
                    סטטוס האוס באטומי הוא הרבה יותר מעוד פרויקט מגורים; זוהי הצהרה על סגנון חיים בלב הפועם של עיר הנופש. הנכס ממוקם בנקודה שבה ההיסטוריה של באטומי פוגשת את הפיתוח המודרני, מול הכניסה הראשית לבולבאר הישן. המחסור הכרוני בנדל"ן חדש ואיכותי במיקום ספציפי זה הופך כל יחידת דיור במתחם לפנינה נדל"נית עם פוטנציאל מכירה חוזרת גבוה במיוחד. הדירה המוצעת נהנית מהילה של יוקרה ובלעדיות, הנתמכת על ידי עיצוב מודרני וניהול מקצועי. זהו המקום המושלם עבור אלו המעוניינים להשקיע בנכס שישמור על רלוונטיות וביקוש גבוה לאורך עשורים, ללא קשר לתנודות השוק באזורים פחות מרכזיים. דירה בשטח של 59.06 מ"ר מציעה את האיזון האידיאלי בין נוחות של מגורי קבע לבין פוטנציאל השקעה. מרחב זה מאפשר חלוקה נוחה לחדר שינה נפרד וסלון מרווח, מה שמתאים לזוגות או למומחים זרים העובדים מרחוק ומחפשים איכות חיים בבאטומי. גודל בינוני כזה ב-Status House מאפשר גמישות עיצובית רבה והתאמה אישית של חלל הפנים. הדירה בקומה 14 נהנית מביקוש גבוה בשוק הנדל"ן המקומי בשל מיקומה המאוזן במבנה. קומות האמצע ב-Status House נחשבות לנכסים נזילים ביותר, שכן הן מתאימות לכל סוגי הדיירים — ממשפחות ועד לאנשי עסקים. הגובה מבטיח תצפיות נוף איכותיות ובידוד אקוסטי מצוין, מה שהופך את השהייה בדירה לנעימה ומזמינה בכל עונות השנה. במחיר של $70,872, הקונה מקבל לא רק דירה אלא גישה מלאה לתשתית פרימיום הכוללת חניון תת-קרקעי, שירותי קונסיירז' וניהול מקצועי. הימצאותה של חברת ניהול המטפלת בנכס מעלה את ערכו ומוזילה את עלויות התפעול לטווח הארוך. רמת התחזוקה הגבוהה ב-Status House מבטיחה שהדירה תשמור על חזותה החדישה ועל האטרקטיביות שלה בשוק השכירות היוקרתי. סטטוס האוס בולט בזכות איכות הביצוע והתכנון החכם, המעניקים לכל דירה ערך מוסף של נוף ונוחות. הזיגוג הפנורמי המתקדם והחזיתות העמידות מבטיחים כי ההשקעה בנכס תישמר במצב מצוין לאורך שנים. ניתן לתאם התייעצות כדי לקבל את כל המידע העדכני על תנאי הרכישה ולבחון מקרוב את היתרונות של הדירה במיקום האקסקלוסיבי ביותר על מפת הנדל"ן של באטומי.
                    $70,872
                    $1,200 למ״ר
                    הועתק!
                  פרויקטים פופולריים
                  • תשלומים 36 'חוד
                  SUMMER 365

                  SUMMER 365

                  מ־ $55,626

                  נמל תעופה
                  • 50 מ' לים
                  Ambassadori Island

                  Ambassadori Island

                  מ־ $114,363

                  תמרי
                  • תשלומים 36 'חוד
                  Stay & Rent

                  Stay & Rent

                  מ־ $58,956

                  נמל תעופה
                  SportCity

                  SportCity

                  מ־ $44,225

                  נמל תעופה
                  • תשלומים 48 'חוד
                  • 50 מ' לים
                  Alliance Centropolis

                  Alliance Centropolis

                  מ־ $103,664

                  רוסטבלי
                  • תשלומים 15 'חוד
                  • 150 מ' לים
                  Horizons Deluxe

                  Horizons Deluxe

                  מ־ $80,025

                  נמל תעופה
                  • 50 מ' לים
                  Dreamland Oasis

                  Dreamland Oasis

                  מ־ $95,638

                  Lux Tower

                  Lux Tower

                  מ־ $63,167

                  בגרטיוני
                  • 20 מ' לים
                  Batumi View

                  Batumi View

                  מ־ $81,792

                  נמל תעופה
                  • תשלומים 12 'חוד
                  • 50 מ' לים