דירת חדר אחד, 45.5 מ״ר, קומה 14 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,537,826מספר
1412קומה
14מספר חדרים
דירת חדר אחד
מחיר
$65,520מחיר / מ״ר
$1,440שטח כולל
45.5 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $13,104 | $1,310 | עד 40 חודשים |
| 15% - $9,828 | $1,238 | עד 45 חודשים |