דירת שלושה חדרים, 47.9 מ״ר, קומה 11 בSea Hills
בטומי, מחינדז’אורי

על הדירה
מק״ט
13,546,717קומה
11מספר חדרים
דירת שלושה חדרים
מחיר
$81,430מחיר / מ״ר
$1,700שטח כולל
47.9 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,250קומות
12מעלית
כןטכנולוגיה
בטון מזוין
תוספות
בריכהמרחק מהים
50 מ׳רובע
מחינדז’אורי
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 30% - $24,429 | $3,167 | עד 18 חודשים |