קנה דירה באזור שדה התעופה בבאטומי

3650 הצעות במפה
    • דירת חדר אחד, 51.5 מ״ר
      דירת חדר אחד, 51.5 מ״ר
      16 מתוך 35
      $78,280
      $1,520 למ״ר
      תשלומים עד 40 חודשים

      תשלום ראשוני החל מ־ 20%

      הועתק!
      • סטודיו, 31.3 מ״ר
        סטודיו, 31.3 מ״ר
        27 מתוך 35
        $61,974
        $1,980 למ״ר
        תשלומים עד 40 חודשים

        תשלום ראשוני החל מ־ 20%

        הועתק!
        • דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
          דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
          23 מתוך 35
          $84,448
          $1,820 למ״ר
          תשלומים עד 40 חודשים

          תשלום ראשוני החל מ־ 20%

          הועתק!
          • דירת חדר אחד, 64.8 מ״ר
            דירת חדר אחד, 64.8 מ״ר
            18
            ים
            רכישת דירה במתחם Status House פותרת את אחד האתגרים המרכזיים של המשקיע בבאטומי — צמצום סיכונים באמצעות נכס גמור ומסור. המבנה המודרני, המתנשא לגובה של 16 קומות, הושלם במלואו, מה שמאפשר כניסה למגורים או תחילת השכרה באופן מיידי ללא חשש מעיכובים בבנייה. הפרויקט בולט על רקע הבנייה המסיבית בעיר בזכות אופיו האינטימי ואיכות החומרים שנבחרו בקפידה. השימוש בחלונות פנורמיים חסכוניים באנרגיה ובחזיתות עמידות לאקלים הימי מבטיח שחזות הבניין תישמר לאורך שנים רבות. זהו נכס נזיל ביותר הנמצא במיקום שבו היצע הקרקעות החדשות לבנייה בקו הראשון מוגבל מאוד. המטרז' הבינוני של 64.81 מ"ר נחשב לנכס אסטרטגי במרכז באטומי, שכן הוא עונה על ביקוש רחב מצד קהלי יעד מגוונים. בין אם למגורי משפחה קטנה ובין אם להשכרה יוקרתית, השטח הזה מבטיח נוחות ללא פשרות. ב-Status House, דירות בגודל כזה נהנות מיתרון משמעותי בשוק המשני, שכן הן מציעות ערך מוסף של מרחב במיקום שבו רוב ההיצע הוא של דירות סטודיו קטנות. מיקום הדירה בקומה 18 מספק רמת פרטיות מוגברת ותחושת מרחב פתוח. גובה זה מאפשר לאור טבעי למלא את הדירה לאורך כל שעות היום וליהנות מהרוח הימית המרעננת של באטומי. בקומה בינונית כזו, ניתן להעריך במלואם את איכות חומרי הגמר של החזית והזיגוג הפנורמי, המעניקים חוויית מגורים יוקרתית המנותקת מהמולת התיירות שעל הקרקע. המחיר המוצע של $90,734 עבור שטח של 64.81 מ"ר במתחם Status House תחרותי ביותר בהשוואה לפרויקטים חדשים הנמצאים עדיין בשלבי בנייה. כאן, הקונה מקבל מוצר מוגמר עם זיגוג פנורמי חסכוני באנרגיה ומפרט טכני מתקדם שכבר עובד. זוהי הצעה שקופה המבוססת על מאפיינים פיזיים מוכחים ועל המוניטין החיובי של הפרויקט בקרב תושבי העיר והמשקיעים הזרים. לסיכום, הדירה ב-Status House מציעה שילוב נדיר של יוקרה מודרנית ומיקום היסטורי מנצח בקו הראשון לים. המוכנות המלאה של הפרויקט, יחד עם התשתיות המפותחות הכוללות חניון תת-קרקעי וניהול מקצועי, הופכים אותה לבחירה המושלמת למגורים איכותיים או להשקעה בטוחה בלב באטומי. זהו נכס המבטיח איכות חיים ללא פשרות וערך שנשמר לאורך זמן.
            $90,734
            $1,400 למ״ר
            הועתק!
          • קבל ייעוץ חינם

            כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

            קבל ייעוץ חינם
            • סטודיו, 31.1 מ״ר
              סטודיו, 31.1 מ״ר
              22 מתוך 35
              $55,980
              $1,800 למ״ר
              תשלומים עד 40 חודשים

              תשלום ראשוני החל מ־ 20%

              הועתק!
              • סטודיו, 31.3 מ״ר
                סטודיו, 31.3 מ״ר
                22 מתוך 35
                $56,340
                $1,800 למ״ר
                תשלומים עד 40 חודשים

                תשלום ראשוני החל מ־ 20%

                הועתק!
                • דירת חדר אחד, 56.7 מ״ר
                  דירת חדר אחד, 56.7 מ״ר
                  26 מתוך 35
                  $107,730
                  $1,900 למ״ר
                  תשלומים עד 40 חודשים

                  תשלום ראשוני החל מ־ 20%

                  הועתק!
                  • דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
                    דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר
                    26 מתוך 35
                    $89,088
                    $1,920 למ״ר
                    תשלומים עד 40 חודשים

                    תשלום ראשוני החל מ־ 20%

                    הועתק!
                  פרויקטים פופולריים
                  SportCity

                  SportCity

                  מ־ $44,225

                  נמל תעופה
                  • 50 מ' לים
                  Ambassadori Island

                  Ambassadori Island

                  מ־ $114,363

                  תמרי
                  • 350 מ' לים
                  Wyndham Grand Family Club

                  Wyndham Grand Family Club

                  מ־ $142,141

                  גוניו-קוואריאטי
                  • תשלומים 36 'חוד
                  SUMMER 365

                  SUMMER 365

                  מ־ $55,626

                  נמל תעופה
                  • 20 מ' לים
                  Batumi View

                  Batumi View

                  מ־ $81,792

                  נמל תעופה
                  Lux Tower

                  Lux Tower

                  מ־ $63,167

                  בגרטיוני
                  • תשלומים 12 'חוד
                  • 50 מ' לים
                  Kolos

                  Kolos

                  מ־ $45,562

                  מחינדז’אורי
                  • תשלומים 48 'חוד
                  • 50 מ' לים
                  Alliance Centropolis

                  Alliance Centropolis

                  מ־ $103,664

                  רוסטבלי
                  • 50 מ' לים
                  Dreamland Oasis

                  Dreamland Oasis