דירת חדר אחד, 46.4 מ״ר, קומה 12 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,537,169מספר
1207קומה
12מספר חדרים
דירת חדר אחד
מחיר
$57,072מחיר / מ״ר
$1,230שטח כולל
46.4 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $11,414 | $1,141 | עד 40 חודשים |
| 15% - $8,561 | $1,078 | עד 45 חודשים |