דירת סטודיו, 44.3 מ״ר, קומה 11 בSea Hills
בטומי, מחינדז’אורי

על הדירה
מק״ט
13,546,686קומה
11מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$79,740מחיר / מ״ר
$1,800שטח כולל
44.3 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,250קומות
12מעלית
כןטכנולוגיה
בטון מזוין
תוספות
בריכהמרחק מהים
50 מ׳רובע
מחינדז’אורי
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 30% - $23,922 | $3,101 | עד 18 חודשים |