דירת חדר אחד, ‏44.8 מ״ר, קומה 7 בMardi Hills

בטומי, כחקברי

על הדירה

  • מק״ט

    13,547,738
  • מספר

    708
  • קומה

    7
  • מספר חדרים

    דירת חדר אחד
  • מחיר

    $104,925.6
  • מחיר / מ״ר

    $2,340
  • שטח כולל

    44.8 מ״ר

על הפרויקט

Mardi Hills

3 main_info.buildings_count.building, 74 דירה

74 דירות ב
  • מחיר למ״ר

    $2,100
  • קומות

    8
  • מעלית

    כן
  • תוספות

    בריכה, חדר כושר
  • סיום בנייה

    1 במאי 2026
  • מרחק מהים

    1000 מ׳
  • רובע

    כחקברי

תיאור

עיצוב הפורמטים השונים של הדירות נועד לתת מענה מדויק לקשת רחבה של צרכים, החל ממומחים ועד למשפחות המעדיפות מגורים קבועים. השקט היחסי של הרובע, בשילוב עם הקרבה לטיילת ולפארקים, יוצר סביבה אטרקטיבית למי שמחפש איזון בין חיי טבע לפיתוח קריירה. התכנון מתחשב גם בקהילת הדיירים הזרה, המעדיפה סביבה מודרנית עם תשתית מוכנה, ללא צורך בשיפוצים מורכבים. מתחם זה מתאים למגוון פרופילים המעריכים ודאות ונוחות יומיומית ללא פשרות.

מידות של 44.84 מ״ר מעניקות גמישות תכנונית רבה, המאפשרת התאמה אישית של החללים לצרכי העבודה מהבית או הפנאי. גודל כזה מאפשר הקצאת חדר ייעודי למשרד או לחדר כושר ביתי, ללא פגיעה בנוחות המגורים היומיומית. הקרבה לתשתיות המתחם, כמו הבריכה ומרכז הכושר, משלימה את תחושת המרחב הפנימי ומרחיבה את אפשרויות השימוש.

דירה בקומה 7 מציעה חוויית שהייה מרווחת עם חשיפה מרבית לרוחות הים ואור שמש ישיר, המנטרלים תחושת לחות ולכלוך אבק. גובה זה מספק תחושת התרוממות וניתוק עדין מהמולת הרחוב, תוך שמירה על פרופיל אקוסטי שקט במיוחד. תנאים אלה יוצרים סביבת עבודה ומנוחה אופטימלית, המתאימה למי שמעריך איכות אוויר גבוהה וסביבה נקייה ורגועה.

התמחור בסך $104,926 כולל את הגישה למתקני הפנאי, האבטחה המתקדמת וחברת הניהול המקצועית של המתחם. ערך זה מכסה את עלות התחזוקה המשותפת והשירותים הנוספים, המפחיתים הוצאות תפעול עתידיות של הדיירים. ההשקעה הראשונית משקפת נכס מוכן להפעלה מיידית, עם תשתית תומכת המגבירה את כדאיות הנכס בשוק ההשכרה והמגורים.

שילוב המטרז' המותאם, מיקום הרובע המתפתח ותשתית המתחם המלאה, יוצרים נכס מאוזן עם פוטנציאל שימוש ברור. הדירה מהווה פתרון מעשי למגורים או להשקעה, עם יכולת תפעולית גבוהה ללא צורך בשיפוצים נוספים. הבחירה בפרויקט זה מסמנת מעבר לסביבת מגורים יציבה ונגישה לקו החוף של בטומי.

מפה

תשלום בתשלומים ללא ריבית
תשלום ראשון, $תשלום חודשי:תקופה, חודשים
50% - $52,463$4,372עד 12 חודשים
30% - $31,478$3,060עד 24 חודשים
30% - $31,478$4,080עד 18 חודשים

דירות דומות

דירת חדר אחד, 48.1 מ״ר
3 מתוך 9
דירת חדר אחד, 48.1 מ״ר

$103,415

מ־ $2,150

מ״ר
Homex
Homex
דירת חדר אחד, 46.6 מ״ר
3 מתוך 13
דירת חדר אחד, 46.6 מ״ר

$165,620

מ־ $3,554

מ״ר
Mardi Holding
Mardi Holding
דירת חדר אחד, 40.9 מ״ר
35 מתוך 36
דירת חדר אחד, 40.9 מ״ר

$72,598

מ־ $1,775

מ״ר
Like House
Like House
דירת חדר אחד, 44.8 מ״ר
1st lane Svimon Kananeli, 6
18 מתוך 20
דירת חדר אחד, 44.8 מ״ר

$526,445

מ־ $11,751

מ״ר
 European Village
European Village
דירת חדר אחד, 48.8 מ״ר
10 מתוך 19
דירת חדר אחד, 48.8 מ״ר

$143,960

מ־ $2,950

מ״ר
Green Side
Green Side
סטודיו, 45.9 מ״ר
23 מתוך 45
סטודיו, 45.9 מ״ר

$100,062

מ־ $2,180

מ״ר
GEUZ Building
GEUZ Building
דירת חדר אחד, 44.2 מ״ר
36 מתוך 36
דירת חדר אחד, 44.2 מ״ר

$81,770

מ־ $1,850

מ״ר
Like House
Like House
דירת חדר אחד, 40.9 מ״ר
35 מתוך 36
דירת חדר אחד, 40.9 מ״ר

$72,598

מ־ $1,775

מ״ר
Like House
Like House
סטודיו, 42.4 מ״ר
22 מתוך 27
סטודיו, 42.4 מ״ר

$73,988

מ־ $1,745

מ״ר
Horizons Group
Horizons Group
סטודיו, 41.2 מ״ר
22 מתוך 27
סטודיו, 41.2 מ״ר

$71,894

מ־ $1,745

מ״ר
Horizons Group
Horizons Group
דירת חדר אחד, 46.6 מ״ר
6 מתוך 45
דירת חדר אחד, 46.6 מ״ר

$90,968

מ־ $1,950

מ״ר
GEUZ Building
GEUZ Building
סטודיו, 45.9 מ״ר
24 מתוך 45
סטודיו, 45.9 מ״ר

$100,062

מ־ $2,180

מ״ר
GEUZ Building
GEUZ Building
סטודיו, 41.2 מ״ר
10 מתוך 27
סטודיו, 41.2 מ״ר

$45,114

מ־ $1,095

מ״ר
Horizons Group
Horizons Group
סטודיו, 42.1 מ״ר
22 מתוך 40
סטודיו, 42.1 מ״ר

$71,655

מ־ $1,700

מ״ר