דירת סטודיו, 30.9 מ״ר, קומה 26 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,538,117מספר
2621קומה
26מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$61,800מחיר / מ״ר
$2,000שטח כולל
30.9 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $12,360 | $1,236 | עד 40 חודשים |
| 15% - $9,270 | $1,167 | עד 45 חודשים |