טאונהאוסים למכירה בבטומי

33 הצעות במפה
    • טאונהאוס, 148 מ״ר
      טאונהאוס, 148 מ״ר
      $254,752
      $1,722 למ״ר
      תשלומים עד 12 חודשים

      תשלום ראשוני החל מ־ 30%

      הועתק!
      • 350 מ' לים
      טאונהאוס, 118.4 מ״ר
      טאונהאוס, 118.4 מ״ר
      vimon Kananeli street, 11g
      4 מתוך 5
      2
      הדירות נמסרות עם גימור פרימיום ריהוט מלא ומכשירי חשמל מובנים מה שהופך את הנכס למוכן למגורים מיידיים או להשכרה ללא השקעה נוספת. הפרויקט נמצא בשלב הבנייה הסופי ורכישת נדל״ן זמינה בבעלות מלאה מה שהופך את העסקה לשקופה למשקיעים זרים. לוגיקת ההשקעה של הנכס בנויה על סינרגיה של מיקום מוצלח וניהול מלונאי מקצועי המבטיח תשואה יציבה לאורך זמן. דירה מרווחת בשטח 118.4 מטר רבוע מיועדת למשפחות גדולות או לרוכשים המחפשים מרחב מחיה יוקרתי עם חדרי שינה מרובים וסלון רחב לאירוח. פורמט זה נדיר יחסית באזור גוניו ומציע פרטיות מקסימלית בתוך מתחם סגור עם אבטחה ושמירה עשרים וארבע שעות ביממה. השטח הגדול מאפשר התקנת ציוד ביתי מתקדם ויצירת חללי עבודה או פנאי בתוך הדירה עצמה. קומה 4 נחשבת לנכס בעל סחירות גבוהה מאוד עקב הביקוש הרחב לפורמט זה בקרב רוכשים ראשונים ומשקיעים המחפשים נכס מאוזן. הגובה מספק תחושת מרחב ללא הרתיעה של גבהים קיצוניים והוא מתאים גם לאלו הרגישים לגובה וגם לאלו המחפשים נוף. שילוב זה של תכונות הופך את הדירות בקומות אלו לקלות יותר להשכרה ולמכירה חוזרת בעתיד. השקעה של $549,294 מעניקה חבילה מלאה הכוללת ביטחון אבטחה רב שלבית שירותי קונסיירז׳ וגישה למתקני ספורט ופנאי ללא תשלום נוסף. המחיר משקף את איכות החיים הגבוהה ואת החיסכון בעלויות בילוי ונופש שהדיירים מוציאים בדרך כלל מחוץ לבית. זוהי בחירה כלכלית חכמה המשלבת מגורים יוקרתיים עם חיסכון שוטף בהוצאות מחייה ונופש. לסיכום נכס זה משלב מיקום אסטרטגי בגוניו עם תשתית מלונאית מלאה המבטיחה סחירות גבוהה והכנסה יציבה למשקיעים המחפשים ביטחון פיננסי. מומלץ לבחון את האפשרויות העומדות על הפרק ולקבל ייעוץ מקצועי להתאמת הנכס ליעדים הפיננסיים האישיים שלכם.
      $549,294
      $4,639 למ״ר
      הועתק!
      • טאונהאוס, 150.5 מ״ר
        טאונהאוס, 150.5 מ״ר
        $247,313
        $1,644 למ״ר
        תשלומים עד 12 חודשים

        תשלום ראשוני החל מ־ 30%

        הועתק!
        • 350 מ' לים
        טאונהאוס, 132.6 מ״ר
        טאונהאוס, 132.6 מ״ר
        vimon Kananeli street, 11g
        4 מתוך 5
        2
        מתחם ווינדהאם גרנד רזידנסס בטומי גוניו מייצג פרויקט מועדון פרימיום הנבחר על ידי קונים המחפשים נכס סחיר להשכרה או מגורים פרטיים באזור נקי אקולוגית. בניגוד לפיתוחי גורדי השחקים הטיפוסיים במרכז העיר מתקן זה משולב באשכול מלונות חמישה כוכבים של מותג בינלאומי עם קונספט שירות המבטיח ביקוש שכירות יציב ללא קשר לעונה ופותר את המשימה של משקיעים הממוקדים בהון לטווח ארוך במקטע הגרעיני של נדל״ן חופי נמוך קומות. יחידות דיור בגודל 132.6 מטר רבוע מייצגות השקעה לטווח ארוך במקטע הגרעיני של נדל״ן חופי נמוך קומות עם פוטנציאל הערכה גבוה עקב המחסור בקרקע. דירות שלושה חדרים ומעלה מספקות פתרון מגורים מלא לכל הצרכים המשפחתיים תוך נהינה מכל מתקני האשכול כולל מסעדות ומועדוני אנימציה. גימור פרימיום ונופים פנורמיים לים ולהרים הופכים את הנכס לנכס יוקרה של ממש. מיקום הדירה בקומה 4 מספק איזון אופטימלי בין נוף פתוח לפרטיות תוך הימנעות מרעשי רקע אפשריים מקומות הקרקע ומרחוק מקומות הגג. קומות אלו נחשבות למבוקשות ביותר בשוק המשני עקב תחושת הביטחון והיציבות שהן מעניקות לדיירים. הגובה מאפשר ראות טובה לכיוון הים וההרים מבלי להרגיש מנותק מהסביבה הטבעית של המתחם. המחיר $727,698 כולל דירה מוכנה למסירה מיידית עם כל הציוד הנדרש למגורים מה שמבטל את הצורך בהשקעה נוספת של זמן וכסף בשיפוצים. ערך זה קריטי למשקיעים זרים שאינם נמצאים פיזית בגאורגיה ומעוניינים בנכס המניב הכנסה מיד עם סיום הרכישה. הגימור האיכותי מבטיח שהנכס ישמור על מראה חדש לאורך שנים רבות של שימוש אינטנסיבי. רכישת דירה בפרויקט זה פותרת את הצורך בנדל״ן סחיר ואיכותי באזור מתפתח עם תשתית מוכחת וביקוש גובר מצד תיירים ומקומיים כאחד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לקבלת מצגת מפורטת ולבחירת הדירה המתאימה ביותר לצרכים שלכם במתחם ווינדהאם גרנד רזידנסס בטומי.
        $727,698
        $5,488 למ״ר
        הועתק!
      • קבל ייעוץ חינם

        כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

        קבל ייעוץ חינם
        • טאונהאוס, 150.6 מ״ר
          טאונהאוס, 150.6 מ״ר
          $287,766
          $1,911 למ״ר
          תשלומים עד 12 חודשים

          תשלום ראשוני החל מ־ 30%

          הועתק!
          • טאונהאוס, 159.3 מ״ר
            טאונהאוס, 159.3 מ״ר
            $145,000
            $910 למ״ר

            תשלום ראשוני החל מ־ 30%

            הועתק!
            • טאונהאוס, 148 מ״ר
              טאונהאוס, 148 מ״ר
              $264,507
              $1,788 למ״ר
              תשלומים עד 12 חודשים

              תשלום ראשוני החל מ־ 30%

              הועתק!
              • טאונהאוס, 150.5 מ״ר
                טאונהאוס, 150.5 מ״ר
                $258,362
                $1,717 למ״ר
                תשלומים עד 12 חודשים

                תשלום ראשוני החל מ־ 30%

                הועתק!
              פרויקטים פופולריים
              • תשלומים 15 'חוד
              • 150 מ' לים
              Horizons Deluxe

              Horizons Deluxe

              מ־ $80,025

              נמל תעופה
              SportCity

              SportCity

              מ־ $44,225

              נמל תעופה
              • 50 מ' לים
              Dreamland Oasis

              Dreamland Oasis

              מ־ $95,638

              • תשלומים 36 'חוד
              Stay & Rent

              Stay & Rent

              מ־ $58,956

              נמל תעופה
              • 20 מ' לים
              Batumi View

              Batumi View

              מ־ $81,792

              נמל תעופה
              Wyndham Grand Aqua

              Wyndham Grand Aqua

              מ־ $56,160

              גוניו-קוואריאטי
              • 50 מ' לים
              Ambassadori Island

              Ambassadori Island

              מ־ $114,363

              תמרי
              • תשלומים 12 'חוד
              • 50 מ' לים
              Kolos

              Kolos

              מ־ $45,562

              מחינדז’אורי
              • תשלומים 48 'חוד
              • 50 מ' לים
              Alliance Centropolis

              Alliance Centropolis

              מ־ $103,664

              רוסטבלי
              • 350 מ' לים
              Wyndham Grand Family Club

              Wyndham Grand Family Club

              מ־ $142,141