דירת סטודיו, 42 מ״ר, קומה 32 בRamada Residences
בטומי, חימשיאשווילי, 10, Pirosmani

על הדירה
מק״ט
13,550,296מספר
3214קומה
32מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$174,153מחיר / מ״ר
$4,146שטח כולל
42 מ״ר
מחיר למ״ר
$3,175סיווג
premiumקומות
45מעלית
כן
מספר מעליות
4מרחק מהים
356 מ׳רובע
חימשיאשווילי