דירת סטודיו, 30.8 מ״ר, קומה 14 בOKTO Art House
בטומי, נמל תעופה

על הדירה
מק״ט
13,537,816מספר
1402קומה
14מספר חדרים
סטודיו
מחיר
$44,352מחיר / מ״ר
$1,440שטח כולל
30.8 מ״ר
מחיר למ״ר
$1,200קומות
35מעלית
כןמספר מעליות
4
תוספות
בריכה, חדר כושרמרחק מהים
600 מ׳רובע
נמל תעופה
מפה
תשלום בתשלומים ללא ריבית
| תשלום ראשון, $ | תשלום חודשי: | תקופה, חודשים |
|---|---|---|
| 20% - $8,870 | $887 | עד 40 חודשים |
| 15% - $6,653 | $838 | עד 45 חודשים |