קנה דירה בקומה גבוהה בבאטומי

4283 הצעות במפה
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 76 מ״ר
    דירת שני חדרים, 76 מ״ר
    10, Pirosmani
    29 מתוך 45
    $270,457
    $3,558 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    10, Pirosmani
    30 מתוך 45
    $273,274
    $3,586 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    10, Pirosmani
    31 מתוך 45
    $275,513
    $3,615 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    דירת שני חדרים, 76.2 מ״ר
    10, Pirosmani
    33 מתוך 45
    $280,207
    $3,677 למ״ר
    הועתק!
  • קבל ייעוץ חינם

    כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

    קבל ייעוץ חינם
    • 356 מ' לים
    דירת חדר אחד, 64.2 מ״ר
    דירת חדר אחד, 64.2 מ״ר
    10, Pirosmani
    38 מתוך 45
    $232,157
    $3,616 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    10, Pirosmani
    20 מתוך 45
    $250,967
    $3,310 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    10, Pirosmani
    21 מתוך 45
    $252,473
    $3,330 למ״ר
    הועתק!
    • 356 מ' לים
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    דירת שני חדרים, 75.8 מ״ר
    10, Pirosmani
    22 מתוך 45
    $254,052
    $3,351 למ״ר
    הועתק!
פרויקטים פופולריים
SportCity

SportCity

מ־ $44,225

נמל תעופה
  • תשלומים 12 'חוד
  • 50 מ' לים
Kolos

Kolos

מ־ $45,562

מחינדז’אורי
Lux Tower

Lux Tower

מ־ $63,167

בגרטיוני
  • תשלומים 48 'חוד
  • 50 מ' לים
Alliance Centropolis

Alliance Centropolis

מ־ $103,664

רוסטבלי
  • תשלומים 15 'חוד
  • 150 מ' לים
Horizons Deluxe

Horizons Deluxe

מ־ $80,025

נמל תעופה
Wyndham Grand Aqua

Wyndham Grand Aqua

מ־ $56,160

גוניו-קוואריאטי
  • 50 מ' לים
Dreamland Oasis

Dreamland Oasis

מ־ $95,638

  • תשלומים 36 'חוד
Stay & Rent

Stay & Rent

מ־ $58,956

נמל תעופה
  • תשלומים 36 'חוד
SUMMER 365

SUMMER 365

מ־ $55,626

נמל תעופה
  • 50 מ' לים
Ambassadori Island

Ambassadori Island

מ־ $114,363

תמרי
  • 350 מ' לים
Wyndham Grand Family Club

Wyndham Grand Family Club

מ־ $142,141

גוניו-קוואריאטי
  • 20 מ' לים
Batumi View

Batumi View

מ־ $81,792

נמל תעופה
קבל ייעוץ חינם

כתבו לנו ומנהל יצור איתכם קשר

קבל ייעוץ חינם